Hideo Kojima zdradza plany na przyszłość. „Zupełnie nową grę” dewelopera powinniśmy poznać w 2023 roku

Hideo Kojima

Tegoroczna gala The Game Awards przyniosła fanom Kojimy wydarzenie, na które czekali od długiego czasu – oficjalną zapowiedź Death Stranding 2. Reżyser jasno dał jednak do zrozumienia, że nie jest to jedyny projekt jego studia i w przyszłym roku powinniśmy poznać pierwsze informacje na ten temat.

Hideo Kojima o nowej grze studia

Zwiastun Death Stranding

Z okazji siódmej rocznicy Kojima Productions założyciel studia opublikował krótkie wideo zapowiadające, czego możemy spodziewać się z jego strony w kolejnych paru latach. Death Stranding 2 oraz zapowiedziany ostatnio film w tym świecie to nie wszystkie projekty, nad którymi pracują aktualnie deweloperzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kojima niestety nie zdradził swoim fanom na razie żadnych szczegółów. Krótko poinformował jedynie, że oprócz DS2 powstaje jeszcze jeden projekt i ma nadzieję, że w przyszłym roku będzie gotowy podzielić się ze światem pierwszymi informacjami na jego temat.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Przy tak niewielkiej liczbie szczegółów trudno jest powiedzieć, nad czym pracuje Kojima. Dla fanów reżysera oraz jego studia jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość. Cokolwiek by to nie było, na pewno narobi sporo zamieszania w branży.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.