Hideo Kojima planuje zapowiedzieć Death Stranding 2? Popularny reżyser kolejny raz drażni się z fanami

Hideo Kojima

To, że Hideo Kojima lubi zażartować ze swoich fanów wie chyba każdy, kto obserwuje jego konta społecznościowe. Popularny reżyser gier ponownie postanowił zagrać na nosie graczy, udostępniając dość enigmatycznego tweeta. Wpis od razu wywołał masę spekulacji.

REKLAMA

Czy Hideo Kojima przedstawi wreszcie trailer Death Stranding 2?

Tentatively finished editing for now. pic.twitter.com/l9YBuvCxBi

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) August 13, 2022

Tentatively finished editing for now. pic.twitter.com/l9YBuvCxBi

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) August 13, 2022

Japoński projektant gier wideo podzielił się z obserwującymi faktem, że zakończył edytowanie jakiegoś materiału filmowego. Oczywiście zamieszczone zdjęcia nie pozwalają wywnioskować, o co dokładnie chodzi. W związku z tym niemal od razu pojawiły się przypuszczenia, że chodzi o trailer Death Stranding 2, które powstaje już od jakiegoś czasu. Część fanów twierdzi także, jakoby Kojima planował zdradzić więcej szczegółów na temat Overdose, czyli horroru tworzonego we współpracy z Microsoftem.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Na ten moment nie jest jasne, kiedy rzeczony projekt ujrzy światło dzienne. Możliwe jednak, że będzie to miało miejsce podczas Gamescomu, który odbywać się będzie w dniach 24-28 sierpnia. Prawdopodobne jest również to, że Kojima montuje coś na użytek własny, jednak czy jest to dostateczny powód, aby dzielić się tym z całym światem?

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!