Armored Core na ustach prezesa FromSoftware. Hidetaka Miyazaki o przyszłości serii

Armored Core 6

Armored Core VI: Fires of Rubicon bez wątpienia okazało się dużym sukcesem. Gra zebrała świetne noty od recenzentów, oraz zdobyła przychylność graczy. Nic dziwnego więc, że FromSoftware myśli już o przyszłości serii, na której temat niedawno wypowiedział się prezes studia, Hidetaka Miyazaki.

Hidetaka Miyazaki chce tworzyć kolejne gry z serii Armored Core

Hidetaka Miyazaki zapytany w jednym z wywiadów o przyszłość serii Armored Core, wprost przyznał, że chce kontynuować rozwój serii. Zaznaczył on, że pomimo tego, że szósta część cyklu była świetna, to widzi on jeszcze pole do usprawnienia swojego dzieła i właśnie to ma zamiar uczynić.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wierzę, że Armored Core VI odniosło sukces. Z drugiej strony nie wszystko poszło idealnie i nadal jest nad czym pracować. Dlatego nie mam zamiaru na tym poprzestawać.

Hidetaka Miyazaki w wywiadzie dla IGN Japan

Powyższe informacje z pewnością uradują fanów Armored Core. Klimaty Science Fiction bez wątpienia są dla FromSoftware odskocznią od produkcji dark fantasy i dobrze jest słyszeć, że studio nadal zamierza pracować nad kolejnymi odsłonami z serii.

Zanim jednak FromSoftware przystąpi do prac nad kolejnymi grami, swoją premierę będzie miał dodatek do Elden Ring pod tytułem Shadow of the Erdtree. Rozszerzenie ma zadebiutować 21 czerwca 2024 roku i ma to być największe DLC w historii studia.

Źródło: Fandom Wire

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.