High on Life otrzymało kolejną aktualizację. Deweloperzy zadbali o nowe tryby graficzne i nie tylko

High on Life

Od premiery High on Life minęło już trochę czasu, jednak deweloperzy ze studia Squanch Games ani myślą porzucać swojego debiutanckiego dzieła. Do tego momentu gra doczekała się trzech konkretnych aktualizacji, które poprawiły niektóre aspekty związane z jej działaniem. Teraz tytuł ten doczekał się kolejnego patcha, który wprowadza całkiem ciekawą funkcję dedykowaną najwybredniejszym graficznym purystom.

REKLAMA

High on Life otrzymało tryb 4K i 30 FPS na Xbox Series X oraz 1440p i 30 FPS na Xbox Series S

High on Life

Najważniejszą nowinką ostatniej aktualizacji jest wprowadzenie nowych trybów graficznych na Xbox Series X|S. Posiadacze mocniejszej konsoli od Microsoftu mogą od dziś przetestować opcję wyświetlania obrazu w dynamicznej jakości 4K i 30 kl./s, użytkownicy poczciwej „eski“ zaś mają do swojej dyspozycji tryb 1440p również z 30 fpsami.

Pecetowe wydanie High on Life doczekało się opcji wsparcia dla Nvidia DLSS, AMD FSR 2.0 oraz Intel XeSS, co powinno znacząco poprawić wydajność tego dzieła. Ciekawą nowością jest także możliwość wyłączenia opcji zniekształcania interfejsu HUD w grze.

Przeczytaj też: Gry FPS

Poza tym twórcy wyeliminowali mniejsze oraz większe błędy, które napotykali gracze podczas zabawy, a także poprawili wydajność gry podczas sekwencji związanej z Xenoslaughter. Wszystkie te zmiany i poprawki mogą cieszyć i są świadectwem tego, że twórcom nadal zależy na ulepszaniu swojego dzieła. Zamierzacie przetestować nowe tryby graficzne w High on Life na konsolach? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!