Data premiery High on Life ujawniona. Gra trafi do Game Passa już pierwszego dnia

High on Life

High on Life zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas ostatniej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase. Zapowiedziano wówczas, że gra trafi do biblioteki Xbox Game Pass na premierę, ale nie podano daty jej debiutu. Dzisiaj wszystko się zmieniło, a my wiemy już, kiedy High on Life wyląduje na sklepowych półkach oraz w subskrypcji Microsoftu.

REKLAMA

Data premiery High on Life

Zwiastun High on Life

High on Life zapowiada się co najmniej… intrygująco. Głównym bohaterem tej humorystycznej strzelanki jest łowca nagród, który będzie musiał stawiać czoła różnej maści przeciwnikom. Co najciekawsze, do eksterminacji nieprzyjaciół wykorzystamy… gadające bronie.

Przeczytaj też: Jak anulować Prime Gaming

Data premiery High on Life została ustalona na 25 października 2022 roku. Gra zadebiutuje na komputerach PC, Xboxie One oraz Xbox Series X|S. Jak już wspomnieliśmy, produkcja studia Squanch Games od dnia debiutu będzie też dostępna w Game Passie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!