Jak anulować subskrypcję Amazon Prime Gaming? Poradnik krok po kroku

Amazon Prime Gaming

Jeżeli zastanawiasz się, jak anulować Prime Gaming, to znajdujesz się w dobrym miejscu. W niniejszym poradniku krok po kroku pokażemy Ci cały proces rezygnowania z abonamentu. Wyłączenie subskrypcji jest niezwykle proste i każdy bez trudu poradzi sobie z tym zadaniem.

Jak anulować Prime Gaming?

Amazon Prime Gaming
Amazon Prime Gaming

Cały proces najlepiej opisać krok po kroku, dlatego tak też zrobimy. Aby anulować subskrypcję Amazon Prime Gaming, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

  1. Przejdź pod ten adres i zaloguj się na swoim koncie Amazon, na którym chcesz zrezygnować z abonamentu Prime Gaming.
  2. Po zalogowaniu się pod powyższym adresem zostaniesz zapytany(a) o to, czy na pewno chcesz anulować subskrypcję. Kliknij przycisk z napisem Kontynuuj, aby anulować.
  3. Jeżeli Amazon zaproponuje Ci przejście na inny plan subskrypcji, ponownie wciśnij przycisk Kontynuuj, aby anulować.

Gotowe! Twoja subskrypcja Amazon Prime, w tym Prime Gaming, została anulowana, a z Twojego konta nie zostaną już pobrane pieniądze na jej przedłużenie. Rzecz jasna Prime Gaming jest nieodłączną częścią Amazon Prime — nie da się zrezygnować jedynie z Prime Gaming, zachowując dostęp do innych benefitów subskrypcji amerykańskiego przedsiębiorstwa. Zdecydowanie warto o tym pamiętać.

Anulowanie Prime Gaming — podsumowanie poradnika

Mamy nadzieję, że wiesz już, jak anulować Prime Gaming. Nie da się ukryć, że proces rezygnacji z subskrypcji Amazonu jest intuicyjny i nieskomplikowany, a całą operację można zakończyć w mniej niż minutę.

Przeczytaj też: Jak anulować subskrypcję Xbox Game Pass

Z czystej ciekawości: dlaczego zdecydowałeś(aś) się na wstrzymanie swojej subskrypcji? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z