High on Life z obszerną prezentacją rozgrywki! Do Xbox Game Pass trafi kolejna perełka?

High on Life

Pod koniec października jeden z twórców High on Life zdradził, ile czasu zajmie ukończenie gry. Tymczasem gracze zainteresowani nadchodzącą produkcją studia Squanch Games mają kolejną szansę, by sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Do sieci trafił bowiem obszerny gameplay z humorystycznego FPS-a.

Długi gameplay z High on Life prezentuje różne elementy produkcji

High on Life – gameplay

Powyższy materiał wideo został opublikowany przez redakcję GameSpot i pozwala przyjrzeć się zarówno eksploracji, jak i walce ze zróżnicowanymi oponentami. Oczywiście w tle nieustannie słuchać różnego rodzaje mniej lub bardziej zabawne kwestie wypowiadane przez broń, którą dzierży główny bohater. Całość wygląda naprawdę nieźle i wiele wskazuje na to, że abonenci usługi Xbox Game Pass otrzymają w przyszłym miesiącu kolejną perełkę.

Podróżuj na różne planety i do różnych miejsc w kosmosie, zmierz się z nikczemnym Garmantuousem i jego bandą zbirów, zbieraj łupy, spotykaj wyjątkowe postacie i nie tylko, w najnowszej komedii przygodowej Justina Roilanda! Uratuj i połącz siły z oddziałem pyskatych gnatów, aby wcielić się w najbardziej zabójczego łowcę nagród w galaktyce.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze gry survivalowe

High on Life zadebiutuje na PC, Xbox One i Xbox Series X|S już 13 grudnia. Jak wspomniano wyżej, produkcja studia Squanch Games w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Zamierzacie dać szansę temu tytułowi? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.