Wiemy, ile zajmie nam przejście High on Life — absurdalnego FPS-a od twórcy Ricka i Morty’ego

High on Life

Gadające bronie, kosmici odurzający się ludźmi i zwykły nastolatek zostający łowcą nagród, by uratować Ziemię. Tak zapowiada się High on Life. Tytuł jest na tyle interesujący, że może być preludium do świetnego 2023 roku dla Xboxa. Dodatkowo dzisiaj otrzymaliśmy informację, ile zajmie nam ta „szybka przygoda”.

Według wielu graczy czas gry High on Life będzie odpowiedni

Trailer High on Life idealnie przedstawia absurdalny klimat tego tytułu.

Czas gry High on Life zależy od tego, jak podejdziemy do rozgrywki. Zgodnie z wypowiedzią Mike’a Fridley’a (Studio Director w Squanch Games) dla serwisu Pure Xbox na przejście głównej linii fabularnej trzeba przeznaczyć 10-12 godzin. Natomiast chcąc zobaczyć wszystko, co gra ma do zaoferowania, będziemy musieli przeznaczyć już 20-25 godzin.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według wielu graczy taki czas jest idealny. Wystarczy, by wsiąknąć w świat, ale się nie przejeść. Dla porównania kampania w Call of Duty Modern Warfare 2 trwa zaledwie od 6 do 8 godzin, kiedy przy najnowszym God of War Ragnarok można spędzić ponad 10-krotnie więcej. Przy sandboksowych gigantach High on Life jawi się jako „szybka przygoda”.

Przy okazji tego wywiadu dowiedzieliśmy się też, że Squanch Games bardzo ceni sobie współpracę z Microsoftem. Ponoć „zielony gigant” bardzo mocno wspierał twórców przy promocji gry, jednocześnie nie ingerując w sam projekt, zasługując sobie na miano „perfekcyjnego partnera”. Fridley wypowiedział się też ciepło na temat Game Passa, gdzie High on life będzie dostępne już w dniu premiery.

Przeczytaj też: Najlepsze gimbale do telefonu

Premiera High on Life odbędzie się już 13 grudnia 2022 na PC i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S. Początkowo tytuł miał zadebiutować pod koniec października, jednak twórcy woleli nie konkurować z gorącymi premierami tego okresu.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.