Wiemy, ile zajmie nam przejście High on Life — absurdalnego FPS-a od twórcy Ricka i Morty’ego

High on Life

Gadające bronie, kosmici odurzający się ludźmi i zwykły nastolatek zostający łowcą nagród, by uratować Ziemię. Tak zapowiada się High on Life. Tytuł jest na tyle interesujący, że może być preludium do świetnego 2023 roku dla Xboxa. Dodatkowo dzisiaj otrzymaliśmy informację, ile zajmie nam ta „szybka przygoda”.

Według wielu graczy czas gry High on Life będzie odpowiedni

Trailer High on Life idealnie przedstawia absurdalny klimat tego tytułu.

Czas gry High on Life zależy od tego, jak podejdziemy do rozgrywki. Zgodnie z wypowiedzią Mike’a Fridley’a (Studio Director w Squanch Games) dla serwisu Pure Xbox na przejście głównej linii fabularnej trzeba przeznaczyć 10-12 godzin. Natomiast chcąc zobaczyć wszystko, co gra ma do zaoferowania, będziemy musieli przeznaczyć już 20-25 godzin.

Według wielu graczy taki czas jest idealny. Wystarczy, by wsiąknąć w świat, ale się nie przejeść. Dla porównania kampania w Call of Duty Modern Warfare 2 trwa zaledwie od 6 do 8 godzin, kiedy przy najnowszym God of War Ragnarok można spędzić ponad 10-krotnie więcej. Przy sandboksowych gigantach High on Life jawi się jako „szybka przygoda”.

Przy okazji tego wywiadu dowiedzieliśmy się też, że Squanch Games bardzo ceni sobie współpracę z Microsoftem. Ponoć „zielony gigant” bardzo mocno wspierał twórców przy promocji gry, jednocześnie nie ingerując w sam projekt, zasługując sobie na miano „perfekcyjnego partnera”. Fridley wypowiedział się też ciepło na temat Game Passa, gdzie High on life będzie dostępne już w dniu premiery.

Przeczytaj też: Najlepsze gimbale do telefonu

Premiera High on Life odbędzie się już 13 grudnia 2022 na PC i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S. Początkowo tytuł miał zadebiutować pod koniec października, jednak twórcy woleli nie konkurować z gorącymi premierami tego okresu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z