Twórcy High on Life chwalą się imponującą liczbą graczy i wbijają szpilkę w jeden z branżowych serwisów

High on Life

High on Life cieszyło się w okolicach premiery sporą popularnością wśród abonentów usługi Xbox Game Pass. Okazuje się jednak, że produkcja studia Squanch Games również w kolejnych miesiącach nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy. Deweloperzy postanowili bowiem ujawnić, ile osób zdecydowało się zagrać w humorystycznego FPS-a.

Twórcy High on Life świętują sukces swojej produkcji. Liczba graczy robi wrażenie

Z powyższego wpisu dowiadujemy się, że od momentu premiery w High on Life zagrało już ponad 7,5 miliona graczy. Deweloperzy ze Squanch Games udostępnili również wideo, za którego sprawą postanowili nie tylko pochwalić się pozytywnym przyjęciem ze strony branżowych mediów, ale także z dystansem podejść do tych mniej przychylnych opinii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W udostępnionym wideo zabrakło bowiem cytatu z recenzji Kotaku, ponieważ – jak żartują sami twórcy – studio nie zdecydowało się zapłacić za możliwość umieszczenia fragmentu tekstu wspomnianej redakcji w swoim materiale. Squanch Games pochwaliło się także niezbyt korzystną oceną otrzymaną od Eurogamera.

Zobacz też: Najlepsze gry z crossplayem

High on Life dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Jeśli zastanawiacie się, czy warto dać szansę wspomnianemu tytułowi, to być może w podjęciu odpowiedniej decyzji pomoże Wam nasza recenzja produkcji studia Squanch Games.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.