High on Life podbija Xbox Game Pass! Gra studia Squanch Games lepsza od Minecrafta i Forzy Horizon 5

High on Life

Wczoraj Aaron Greenberg – wiceprezes działu Xbox – chwalił się, że znajdujące się w bibliotece Xbox Game Pass High on Life jest czwartym najchętniej ogrywanym tytułem przez użytkowników konsol Microsoftu i ustępuje jedynie popularnym tytułom pokroju Call of Duty: Modern Warfare 2. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny powód do radości dla deweloperów ze studia Squanch Games. Jak można się było spodziewać, humorystyczny FPS skierowany do miłośników serialu Rick & Morty podbija również wspomnianą wyżej usługę amerykańskiej firmy.

High on Life to najpopularniejsza gra znajdująca się w bibliotece Xbox Game Pass

High on Life w Xbox Game Pass

High on Life jest bowiem obecnie najpopularniejszą produkcją znajdującą się w bibliotece Xbox Game Pass. Na oficjalnej stronie usługi w zakładce „Najbardziej popularne” na pierwszym miejscu widnieje właśnie wspomniana produkcja studia Squanch Games, która wyprzedza m.in. takie tytuły jak Minecraft, Forza Horizon 5, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga czy też FIFA 22.

Jak widać, High on Life cieszy się dużym zainteresowaniem wśród subskrybentów usługi Microsoftu. Niewykluczone, że deweloperzy ze studia Squanch Games ujawnią w najbliższym czasie, ilu graczy postanowiło zagrać we wspomnianą produkcję.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

High on Life dostępne jest na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z produkcją studia Squanch Games, czy może zamierzacie zapoznać się ze wspomnianym tytułem podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z