High on Life z pierwszymi recenzjami! Gra zmierzająca do Xbox Game Pass zbiera świetne opinie

High on Life

High on Life to jedna z najciekawszych premier końcówki 2022 roku. Za jej produkcję odpowiada znany z tworzenia popularnego serialu „Rick i Morty” Justin Roiland, który postawił sobie za zadanie przeniesienie swojego specyficznego humoru na nasze komputery oraz konsole. I wszystko wskazuje na to, że mu się to udało.

Pierwsze recenzje High on Life

Zwiastun gry High on Life

Można odnieść wrażenie, że recenzenci docenili w produkcji studia Squanch Games wszystko, co twórcy założyli sobie jako podstawy udanej rozgrywki. I tak wśród pozytywów High on Life znajdziemy przezabawny humor wpleciony w fabułę i dobrze napisany scenariusz. Całość uzupełniać ma żwawa akcja oraz ekscytujące walki z bossami.

Przykładowe oceny High on Life:

  • XboxEra – 9/10
  • PC Invasion – 8,5/10
  • Game Rant – 4/5
  • Noisy Pixel – 8/10
  • God is a Geek – 8/10
  • Worth Playing – 7,5/10

Pomimo większości pozytywnych recenzji, nie obyło się także bez negatywów. Część recenzentów wskazywała na beznadziejną walkę, nudną eksplorację czy nawet brak zaoferowania czegokolwiek graczom, nazywając High on Life „jednym z najbardziej irytujących, pochodnych i żmudnych doświadczeń od lat”. Inni nie byli aż tak surowi, ale nadal stwierdzili, że poprzednia gra studia, Trover Saves the Universe, była po prostu lepsza.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Podsumowując, High on Life uzyskało średnią ocen na poziomie 80 punktów w serwisie Metacritic oraz 74 punktów na stronie OpenCritic. W przypadku drugiego z tych serwisów 55% krytyków rekomenduje zakup gry. Gracze natomiast będą mogli ocenić tę produkcję już jutro, bo High on Life oficjalnie zadebiutuje 13 grudnia 2022 roku na platformach PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Warto wspomnieć, że gra od początku będzie dostępna również w usłudze Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.