High on Life z pierwszymi recenzjami! Gra zmierzająca do Xbox Game Pass zbiera świetne opinie

High on Life

High on Life to jedna z najciekawszych premier końcówki 2022 roku. Za jej produkcję odpowiada znany z tworzenia popularnego serialu „Rick i Morty” Justin Roiland, który postawił sobie za zadanie przeniesienie swojego specyficznego humoru na nasze komputery oraz konsole. I wszystko wskazuje na to, że mu się to udało.

Pierwsze recenzje High on Life

Zwiastun gry High on Life

Można odnieść wrażenie, że recenzenci docenili w produkcji studia Squanch Games wszystko, co twórcy założyli sobie jako podstawy udanej rozgrywki. I tak wśród pozytywów High on Life znajdziemy przezabawny humor wpleciony w fabułę i dobrze napisany scenariusz. Całość uzupełniać ma żwawa akcja oraz ekscytujące walki z bossami.

Przykładowe oceny High on Life:

  • XboxEra – 9/10
  • PC Invasion – 8,5/10
  • Game Rant – 4/5
  • Noisy Pixel – 8/10
  • God is a Geek – 8/10
  • Worth Playing – 7,5/10

Pomimo większości pozytywnych recenzji, nie obyło się także bez negatywów. Część recenzentów wskazywała na beznadziejną walkę, nudną eksplorację czy nawet brak zaoferowania czegokolwiek graczom, nazywając High on Life „jednym z najbardziej irytujących, pochodnych i żmudnych doświadczeń od lat”. Inni nie byli aż tak surowi, ale nadal stwierdzili, że poprzednia gra studia, Trover Saves the Universe, była po prostu lepsza.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Podsumowując, High on Life uzyskało średnią ocen na poziomie 80 punktów w serwisie Metacritic oraz 74 punktów na stronie OpenCritic. W przypadku drugiego z tych serwisów 55% krytyków rekomenduje zakup gry. Gracze natomiast będą mogli ocenić tę produkcję już jutro, bo High on Life oficjalnie zadebiutuje 13 grudnia 2022 roku na platformach PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Warto wspomnieć, że gra od początku będzie dostępna również w usłudze Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z