High on Life można już pobierać! Wiemy, ile miejsca zajmie najnowsza gra zmierzająca do Xbox Game Pass

High on Life

Jedną z ciekawszych gier, która w najbliższym czasie trafi do biblioteki Xbox Game Pass jest bez wątpienia High on Life. Ta pokręcona i zabawna produkcja od autora Ricka i Morty’ego od pierwszych zapowiedzi przykuła uwagę wielu graczy na całym świecie. Z racji jutrzejszej premiery twórcy udostępnili kupującym opcję wcześniejszego pobierania gry, a przy okazji dowiedzieliśmy się, ile miejsca zajmie ten tytuł.

High on Life można już pobierać, choć trzeba przygotować trochę miejsca na dysku

High on Life
High on Life

Squanch Games udostępniło dziś możliwość wstępnego pobierania High on Life, a więc każdy, kto zakupił (albo planuje zrobić to jeszcze dziś) tę produkcję może zacząć ściągać ją na swój dysk. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na Xboxie nie trzeba kupować gry, aby móc zacząć ją instalować. Trzeba jednak przygotować na to trochę miejsca, tytuł ten bowiem waży 45 GB bez uwzględnienia premierowej łatki. Poradnik o tym, jak zrobić preload na konsolach Xbox można znaleźć w podlinkowanym artykule.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Na koniec warto wspomnieć, że chętni do ogrania tego tytułu muszą przygotować się na minimum 10-12 godzin rozgrywki, najbardziej dociekliwym zaś przejście gry na „maksa” może zająć nawet 25 godzin. Najnowsza produkcja Squanch Games poza konsolami Xbox One oraz Xbox Series X|S pojawi się także na komputerach stacjonarnych. Zamierzacie sprawdzić jak prezentuje się High on Life? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!