High on Life wreszcie na PS4 i PS5! Hit z Xbox Game Pass debiutuje na konsolach Sony

High on Life PS5 i PS4

Nie da się ukryć, że dla wielu osób High on Life to jedna z ciekawszych premier 2022 roku. Niecodzienne podejście do konwencji, poczucie humory oraz interesujący klimat sprawiły, że posiadacze konsol Xbox mogli zagrywać się w nadwyraz intrygującą pozycję. Teraz zaś — zgodnie z niedawnymi spekulacjami — produkcja od studia Squanch Games trafiła także na konsolach PlayStation.

High on Life z premierą na PS4 i PS5! Twórcy przygotowali z tej okazji nowy trailer

High on Life — trailer wersji na PS4 i PS5

W nocy z soboty na niedzielę na konsolach PlayStation 4 i 5 oficjalnie zadebiutował zeszłoroczny hit z biblioteki Xbox Game Pass, czyli High on Life. Produkcję można nabyć w PS Store w pełnej cenie za 269 zł, a z okazji wydania gry na sprzęcie Japończyków twórcy przygotowali kolejny zwiastun, przedstawiający swoje dzieło w akcji.

Dyrektor studia Squanch Games — Mike Fridley — w oficjalnym komunikacie prasowym przyznał, że zdawał sobie sprawę z pozytywnego obioru gry, ale także tego, że posiadacze konsol PlayStation byli „nieco mniej zachwyceni” ze względu na nieobecność produkcji ich sprzęcie. Teraz jednak firma cieszy się premierą swojej debiutanckiej pozycji na konsoli produkowanej przez Sony.

Przeczytaj też: Router gamingowy — najlepsze modele

Kup High On Life

Osoby, które nie miały do tej pory okazji przetestować High on Life, teraz mają ku temu wręcz idealną sposobność. W końcu w produkcji jest DLC o nazwie High on Knife, które może w dodatkowy sposób rozbudować tę surrealistyczną, ale nadal całkiem zabawną produkcję. Pozostaje mieć nadzieję, że premiera debiutanckiej gry od Squanch Games na PS4 i PS5 w pozytywny sposób wpłynie na rozpoznawalność tej marki na całym świecie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.