High on Life chwali się sukcesami. Gra Squanch Games obok Fortnite, GTA V i Call of Duty

Gracze potrzebowali najwyraźniej odrobiny przerwy od popularnych multiplayerów. High on Life, które kilka dni temu trafiło do Xbox Game Passa, zyskuje coraz więcej fanów. Gra znalazła się wśród najpopularniejszych tytułów usługi Microsoftu.

High on Life na szczycie Steama i Game Passa

High on Life przed premierą mogło pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami. Od tego czasu średnia ocen delikatnie spadła i nie wszyscy krytycy są zachwyceni produkcją Squanch Games, ale gracze są innego zdania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra zyskuje na popularności i stała się właśnie jedną z najchętniej ogrywanych produkcji Xboxa. High on Life dumnie stoi obok takich tytułów jak Call of Duty: Modern Warfare 2, Fortnite czy GTA V. Gdyby tego było mało, sprzedaż na Steamie wygląda równie imponująco. W zeszłym tygodniu udało się pokonać nawet MW2.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać

Sądząc po recenzjach na platformie Valve, większość graczy jest zadowolona. Liczba użytkowników nie może równać się oczywiście z Call of Duty czy GTA V, ale dobra sprzedaż i premiera w Game Passie zapewni Squanch Games rozgłos, jakiego pozazdrościłoby im wielu deweloperów.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.