Hitman stanie się jedną, wielką grą. Trzy produkcje zostaną połączone w „World of Assassination”

Hitman World of Assassination

Do tej pory pierwsze trzy części gier IO Interactive można było ograć w formie Hitman Trilogy. Cyfrowa edycja zawierała wszystkie tytuły, trafiła w dniu premiery do Xbox Game Passa i sądząc po późniejszych doniesieniach, była to świetna decyzja wydawcy. Teraz przyszedł jednak czas na kolejne zmiany.

Hitman jako World of Assassination

Hitman
Hitman

Od 26 stycznia 2023 roku Hitman 3 zmieni nazwę na Hitman World of Assassination i będzie zawierał dostęp do dwóch poprzednich części trylogii poprzez istniejący już system Access Passa. Wszyscy posiadacze Hitmana 3 dostaną darmowy upgrade do nowej wersji.

IO Interactive chce uprościć sposób kupowania swoich gier i sprowadzić całą trylogię do dwóch możliwości:

  • HITMAN – World of Assassination (ok. $70 USD) Zawiera: HITMAN 3, H1 GOTY Access Pass i H2 Standard Access Pass.
  • HITMAN – World of Assassination Deluxe Pack (ok. $30) Zawiera: H3 Deluxe Pack, H3 Seven Deadly Sins Collection i H2 Expansion Access Pass.

Przeczytaj też: Co to jest VPN

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla aktualnych posiadaczy Hitmana decyzja wydawcy nie będzie miała większego znaczenia. Mniej skomplikowany powinien być jednak teraz proces wchodzenia w świat gier IO Interactive dla nowych graczy, którzy chcą zapoznać się z cała trylogią.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.