Hogwarts Legacy z kolejnymi informacjami. Poznaliśmy część aktorów głosowych, których usłyszymy w grze

Hogwarts Legacy

Premiera Hogwarts Legacy coraz bliżej, a akcje marketingowe skupione wokół tej gry zdają się przybierać na sile. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że znany brytyjski aktor i komik — Simon Pegg użyczy swojego głosu dyrektorowi Hogwartu. Poza tym Warner Bros. Games oraz Avalanche Software wyjawili także innych aktorów dubbingowych, których usłyszymy w nadchodzącej produkcji dziejącej się w popularnej Szkole Magii i Czarodziejstwa. Nie zabrakło znanych nazwisk!

Hogwarts Legacy — twórcy ujawnili część aktorów dubbingowych, którzy pojawią się w anglojęzycznej wersji gry

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy

W zależności od wyborów podjętych na etapie tworzenia postaci, głosu głównemu bohaterowi, lub bohaterce użyczą Sebastian Croft bądź Amelia Gething.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bardzo pomocną osobą, która pomoże graczom wcielić się w realia panujące w Hogwarcie będzie profesor Matilda Weasley, pełniąca także rolę zastępczyni dyrektora szkoły. Głosu tej postaci użyczyła Lesley Nicol znana m.im z „Downton Abbey”.

Kolejnym członkiem grona nauczycielskiego będzie profesor Onai, która nauczać będzie wróżbiarstwa. Kobieta trafiła do Hogwartu po przeżyciu prywatnej tragedii, jaką była śmierć męża, której nie była w stanie przewidzieć. W tę postać wcieli się Kandace Caine, czyli aktorka znana m.in. z „Ludzkiej Stonogi 2”.

Innym dydaktykiem, którego gracze napotkają na swojej drodze będzie profesor Satyavati Shah, która, mimo iż nie pochodzi z rodziny czarodziejów, to całkowicie oddała się naukom ścisłym związanym z magią. Aktorką, która użyczy głosu tej postaci będzie Sohm Kapily, która w przeszłości zagrała, chociażby w „Mumii”.

Fanów filmowych ekranizacji książek J.K Rowling na pewno ucieszy fakt, iż w Everetta Cloptona, czyli niepokornego ucznia Revenclawu wcieli się Luke Youngblood. Aktor ten zagrał w pierwszych dwóch częściach filmów o Harrym Potterze postać Lee Jordana, czyli jednego ze znajomych głównego bohatera.

Ciekawie prezentuje się angaż aktora Jasona Anthony’ego, który wcielił się w aż dwie role — Prawie Bezgłowego Nicka oraz Tiarę Przydziału.

Obie postaci zapewne odegrają w grze całkiem istotną rolę, więc można zakładać, że akurat tego artystę słyszeć będziemy bardzo często. Co ciekawe, aktor ten w przeszłości użyczał swojego głosu, chociażby w Call of Duty Modern Warfare z 2019 roku.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Oczywiście pełna obsada głosowa jest znacznie większa, lecz pełne zestawienie aktorów, którzy pracowali na Hogwarts Legacy poznamy dopiero w okolicach premiery. Ta będzie mieć miejsce już 10 lutego 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S; nieco później, bo 4 kwietnia gra pojawi się na PS4 i Xbox One. Najpóźniej za to zagrają posiadacze Nintendo Switch, bo dopiero 25 lipca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.