Hogwarts Legacy na nowym zwiastunie! Twórcy przedstawiają dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Hogwarts Legacy Phineas Nigellus Black

Hogwarts Legacy to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2023 roku, o czym świadczy m.in. zainteresowanie grą na Steam. Tymczasem deweloperzy z Avalanche Software postanowili podgrzać nieco atmosferę przed zbliżającą się premierą. Twórcy opublikowali dziś bowiem nowy zwiastun, w którym przedstawili dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Nowy gameplay trailer Hogwarts Legacy prezentuje postać Phineasa Nigellusa Blacka

Hogwarts Legacy – materiał przedstawiający dyrektora Hogwartu

W Hogwarts Legacy wspomniane stanowisko będzie piastować Phineas Nigellus Black. Fani Harry’ego Pottera z pewnością zauważą zbieżność nazwisk, która oczywiście nie jest przypadkowa. Przedstawiony dziś przez deweloperów z Avalanche Software profesor jest bowiem pradziadkiem znanego z książek i filmów Syriusza Blacka.

Twórcy poinformowali również, że w postać Phineasa Nigellusa Blacka wcielił się Simon Pegg – brytyjski aktor i komik, który w powyższym wideo opowiedział nieco o swojej roli. We wspomnianym materiale nie brakuje także kilku ujęć z rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak Hogwarts Legacy prezentuje się w akcji.

Zobacz też: Co to jest AMD FSR

Zgodnie z zapowiedziami Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 lutego. Nieco później – 4 kwietnia – produkcja Avalanche Software ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze konsol Nintendo Switch rozpoczną natomiast swoją przygodę ze wspomnianym tytułem dopiero 25 lipca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z