Hogwarts Legacy otrzymało aż cztery nowe zwiastuny! Klimat dormitoriów oddany poprzez muzykę

Hogwarts Legacy

Deweloperzy Hogwarts Legacy kontynuują kampanię promocyjną swojego najnowszego dzieła, zdradzając o niej coraz więcej informacji. W ostatnim czasie otrzymaliśmy zapowiadany gameplay systemu walki. Ostatnio zaś udostępniona została miniseria trailerów zdradzających nieco informacji na temat czterech uczniowskich domów, do których gracze będą mogli dołączyć.

Każdy dom w Hogwarts Legacy posiadać będzie indywidualny zestaw unikalnych cech

Hogwarts Legacy — kominek w Gryffindorze
Hogwarts Legacy — kominek w Sltherinie

Każdy z domów, który znajduje się w Hogwarcie, cechować się będzie pewnym zestawem indywidualnych cech. Na wzór świata przedstawionego na kartach powieści J.K Rowling każde domostwo rozróżniać będzie m.in. inny herb, duch opiekuńczy czy relikwia. Inaczej też prezentować się będzie architektura tych miejsc zarówno części wspólnej, jak i mieszkalnej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Hogwarts Legacy — kominek w Hufflepuffie
Hogwarts Legacy — kominek w Ravenclawie

Niezwykle klimatyczne materiały prezentują jedynie palenisko znajdujące się w salonie domów. Okraszone dodatkowo całkiem przyjemną i pasującą muzyką pozwalają jeszcze mocniej wczuć się w klimat Hogwarts Legacy. Skojarzenia z filmowymi adaptacjami przygód Harry’ego Pottera są jak najbardziej uzasadnione!

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

Na koniec warto przypomnieć, że Hogwarts Legacy w ostatnim czasie osiągnęło złoty status w przypadku PC, PS5 oraz Xbox Series X|S co oznacza, że produkcja na tych platformach została ukończona. W przypadku tych wersji gra zadebiutuje już 10 lutego 2023 roku. Niestety, posiadacze PS 4 oraz Xboxów One muszą poczekać na rozpoczęcie swojej przygody do 4 kwietnia przyszłego roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.