Hogwarts Legacy Director’s Cut nadchodzi?! Warner Bros. ma szykować rozbudowaną wersję gry

Hogwarts Legacy Smyk

Zgodnie z zapowiedziami letnia aktualizacja Hogwarts Legacy trafiła dziś w ręce graczy. Wraz ze wspomnianym patchem popularna produkcja Avalanche Software została rozbudowana m.in. o tryb fotograficzny. Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek dla fanów Harry’ego Pottera. Według jednego z branżowych insiderów Warner Bros. pracuje nad rozbudowaną wersją Hogwarts Legacy.

Warner Bros. pracuje rzekomo nad Hogwarts Legacy Director’s Cut

Hogwarts Legacy – zwiastun aktualizacji

Jason Schreier w najnowszym raporcie opublikowanym na łamach Bloomberga informuje, że trwają prace nad Hogwarts Legacy Director’s Cut. Niestety dziennikarz nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat zawartości nowego wydania. Insider nie ujawnił też, kiedy można spodziewać się premiery reżyserskiej wersji produkcji skierowanej do fanów Harry’ego Pottera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na ten moment fani Hogwarts Legacy muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Pozostaje mieć również nadzieję, że rzekoma wersja Director’s Cut wprowadzi nie tylko dodatkowe przedmioty kosmetyczne, ale również nowe aktywności, które zachęcą fanów Harry’ego Pottera do powrotu do produkcji Avalanche Software.

Na koniec warto przypomnieć, że Hogwarts Legacy zadebiutowało w lutym 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Obecnie wspomniany tytuł dostępny jest również na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Mieliście już okazję zapoznać się z produkcją Avalanche Software? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.