Hogwarts Legacy już jutro otrzyma nową zawartość! Zobaczcie prezentację letniej aktualizacji

Hogwarts Legacy letnia aktualizacja

Już kilka dni temu poinformowano, że Hogwarts Legacy otrzyma w tym tygodniu aktualizację, która wprowadzi do gry nową zawartość. Deweloperzy ze studia Avalanche Software najwyraźniej chcą odpowiednio przygotować fanów Harry’ego Pottera na nadchodzące atrakcje. W sieci pojawił się bowiem materiał wideo, w którym twórcy wspomnianej produkcji dokładnie omawiają poszczególne elementy patcha.

Hogwarts Legacy na nowym zwiastunie. Gra już jutro doczeka się sporej aktualizacji

Hogwarts Legacy – zwiastun letniej aktualizacji

Wiele osób z pewnością ucieszy fakt, że dzięki nowej aktualizacji zadanie z nawiedzonym sklepem w Hogsmeade stanie się dostępne dla wszystkich graczy Hogwarts Legacy. Wcześniej ze wspomnianą misją mieli bowiem okazję zapoznać się wyłącznie użytkownicy konsol PlayStation. Nie jest to jednak jedyna atrakcja, na którą mogą liczyć fani produkcji Avalanche Software.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wraz z letnią aktualizacją Hogwarts Legacy zostanie bowiem również wzbogacone o tryb fotograficzny. W opublikowanym przez deweloperów materiale można natomiast zobaczyć, w jaki sposób gracze będą mogli edytować uchwycone w trakcie rozgrywki ujęcia. Niewykluczone, że wielu fanów Harry’ego Pottera spędzi długie godziny na fotografowaniu Hogwartu i okolic.

Zgodnie z zapowiedziami letnia aktualizacja wprowadzi do Hogwarts Legacy także możliwość resetowania wydanych wcześniej punktów talentu. Wspomniany patch zadebiutuje już jutro – 6 czerwca 2024 roku – na wszystkich platformach. Rzućcie okiem na powyższy materiał wideo i sprawdźcie, jakie jeszcze atrakcje przygotowali deweloperzy z Avalanche Software.

Hogwarts Legacy dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Najnowsza produkcja Avalanche Software może pochwalić się fenomenalnymi wynikami sprzedaży. Wspomniany tytuł przypadł do gustu zarówno graczom, jak i recenzentom, co potwierdzają m.in. średnie ocen w serwisie Metacritic.

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.