Hogwarts Legacy nie dostanie żadnych DLC? Avalanche nie planuje na razie dodatków

Hogwarts Legacy

Niedługo po rozpoczęciu preorderów można było spodziewać się, że Hogwarts Legacy będzie hitem. Kiedy kilka tygodni później dostaliśmy bardzo udaną, wychwalaną przez krytyków produkcję, gra Avalanche zaczęła podbój całej branży.

REKLAMA

Avalanche nie planuje DLC do Hogwarts Legacy

Zwiastun Hogwarts Legacy

Reżyser Hogwarts Legacy Alan Tew wziął udział w minionym IGN Fan Fest. Podczas jednej ze swoich wypowiedzi przyznał, że Avalanche było do tej pory zaabsorbowane przygotowaniami do premiery. Na razie nie mają w rezultacie żadnych planów na DLC.

Sytuacja ta może oczywiście ulec zmianie, a tak ciepłe przyjęcie przez fanów może zachęcić deweloperów do dalszej pracy nad tym tytułem. Gra wydaje się wręcz stworzona do jakiejś przepustki sezonowej lub większych dodatków, które stopniowo rozwijałyby mapę Hogwartu oraz jego okolic.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Avalanche najwyraźniej czekają jeszcze rozmowy z WB Games o przyszłości Hogwarts Legacy. Trudno uwierzyć, żeby tak ogromny sukces miał się po prostu zakończyć kampanią dostępną w podstawowej wersji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!