Hogwarts Legacy na 4 nowych materiałach wideo. Tak wyglądają domy w Szkole Magii!

Hogwarts Legacy

Chociaż do premiery Hogwarts Legacy pozostało jeszcze trochę czasu, to twórcy ani na moment nie zwalniają tempa. Tym razem do sieci trafiły materiały prezentujące poszczególne domy w Szkole Magii. Każdy z czterech jest wyjątkowy, a o reprezentowaniu danych barw przez gracza zadecyduje Tiara Przydziału.

REKLAMA

Domy w Szkole Magii Hogwarts Legacy

Gryffindor w Hogwarts Legacy

Deweloperzy z Avalanche Studios postanowili pochwalić się kolejnymi materiałami wideo ze swojej nadchodzącej gry. Światło dzienne ujrzały prezentacje poszczególnych domów w Szkole Magii, czyli Gryffindor, Hufflepuff, Slytherin i Ravenclaw. Smaczku całemu znanemu podziałowi dodaje fakt, że wcale nie gracz zadecyduje o tym, które barwy przywdzieje w trakcie rozgrywki.

Slytherin w Hogwarts Legacy
Ravenclaw w Hogwarts Legacy

Podobnie jak w książkowych i filmowych pierwowzorach uniwersum, tak i w Hogwarts Legacy główną rolę odegra w tym wypadku Tiara Przydziału. Ta dokona wyboru na podstawie naszych wcześniejszych decyzji i działań. Każdy z domów zapewni unikalne doznania i zadania do wykonania.

Zobacz też: Kody do GTA 5

Hufflepuff w Hogwarts Legacy

Premiera gry została zaplanowana na 10 lutego 2023 roku. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jeżeli na sali znajdują się wielcy fani uniwersum, to z pewnością jeszcze przed wydaniem produkcji zamówią swój egzemplarz kolekcjonerski Hogwarts Legacy!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!