Edycja kolekcjonerska Hogwarts Legacy jest świetna — ale kosztuje bardzo dużo

Hogwarts Legacy

Niedawno pisaliśmy o ujawnieniu zawartości edycji kolekcjonerskiej gry Hogwarts Legacy. Świetne, klimatyczne gadżety i zapewne dobra gra to gratka dla fanów, ale jedynie tych z zasobniejszym portfelem. Ujawniono polską cenę edycji gry — jest drogo.

REKLAMA

Edycja kolekcjonerska Hogwarts Legacy tylko dla prawdziwych fanów

Unboxing edycji kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy

Jak sama nazwa wskazuje, edycje kolekcjonerskie gier są produktem skierowanym dla najwierniejszych fanów marki czy uniwersum. W przypadku tej wersji Hogwarts Legacy gracze otrzymają kilka naprawdę świetnych gadżetów. Jednym z nich jest np. lewitująca różdżka. Cena tego zestawu też robi wrażenie — w Polsce za takie wydanie przyjdzie nam zapłacić aż 1399 zł.

Zobacz też: Głośnik przenośny

W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzi:

  1. Metalowe pudełko z grą
  2. Lewitująca różdżka z podstawą
  3. Dostęp do gry na 72 godziny wcześniej
  4. Kolekcjonerskie pudełko
  5. Zawartość cyfrowa — szata kelpie
  6. Zawartość cyfrowa — Kapelusz garnizonowy
  7. Zawartość cyfrowa — Pakiet mrocznej magii

Premiera gry została zaplanowana na 10 lutego 2023 roku. Hogwarts Legacy ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!