Hogwarts Legacy z prezentacją edycji kolekcjonerskiej. Fani Harry’ego Pottera będą zadowoleni

Hogwarts Legacy edycja kolekcjonerska

Podczas wczorajszego Gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowy zwiastun gry Hogwarts Legacy. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji dotyczących wspomnianej produkcji. Deweloperzy oraz wydawca postanowili bowiem zaprezentować zawartość edycji kolekcjonerskiej, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom Harry’ego Pottera.

REKLAMA

Lewitująca różdżka w edycji kolekcjonerskiej gry Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy – unboxing edycji kolekcjonerskiej

Największą atrakcją edycji kolekcjonerskiej gry Hogwarts Legacy jest bez wątpienia lewitująca różdżka unosząca się nad księgą. W zestawie znajdzie się także specjalny steelbook, a całość będzie spakowana w eleganckie pudło. Cena wspomnianego wydania powinna zostać ujawniona już jutro, kiedy to ruszą zamówienia przedpremierowe.

Warto także zaznaczyć, że osoby, które zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy, otrzymają wszystkie bonusy wchodzące w skład cyfrowej edycji Deluxe. Mowa tutaj m.in. o wcześniejszym dostępie do gry (72 godziny przed oficjalną premierą), elementach kosmetycznych, dodatkowym wierzchowcu czy możliwości sprawdzenia swoich umiejętności na Arenie Czarnej Magii.

Zobacz też: Czy gry z PS4 działają na PS5?

Hogwarts Legacy zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 10 lutego 2023 roku. Produkcja zmierza również na Nintendo Switch, ale na ten moment data premiery gry na wspomnianej platformie nie jest znana.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!