Hogwarts Legacy na obszernej rozgrywce! Gameplay pokazuje kreator postaci, eksplorację, walkę i nie tylko

Hogwarts Legacy Leander Prewett

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami. Produkcja już teraz cieszy się jednak dużym zainteresowaniem m.in. na platformie Steam. Wielu graczy z pewnością ucieszy więc fakt, że w sieci pojawiły się kolejne fragmenty rozgrywki ze wspomnianego tytułu. Gameplay jest dość obszerny i pozwala dokładnie przyjrzeć się nadchodzącej grze osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera.

W sieci pojawiły się nowe fragmenty rozgrywki z wyczekiwanego Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy – gameplay

Powyższy materiał trwa ponad 20 minut. Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują m.in. rozbudowany kreator postaci, dzięki któremu gracze będą mogli stworzyć swojego wymarzonego bohatera. Gameplay skupia się także na eksploracji Hogwartu i okolic oraz pozwala przyjrzeć się jednej z gier czarodziejów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W materiale nie brakuje również rozmów z postaciami niezależnymi, dzięki czemu zainteresowani mogą po raz kolejny zobaczyć system dialogów. Końcową część wideo poświęcono natomiast walce w klubie pojedynków. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę nieźle.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 lutego. Warto dodać, że posiadacze Edycji Deluxe rozpoczną swoją przygodę z produkcją Avalanche Software trzy dni wcześniej, czyli 7 lutego. Czekacie na nową grę w uniwersum Harry’ego Pottera? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.