Hogwarts Legacy dalej na szczycie rankingów sprzedaży Steama. W czołówce znalazł się również Cyberpunk 2077

Hogwarts Legacy

Poniedziałek jest doskonałą okazją, żeby podsumować miniony tydzień i zobaczyć, które gry cieszyły się największą popularnością na Steamie. Chociaż nikomu wciąż nie udało się pokonać Hogwarts Legacy, w czołówce znalazło się kilka niespodzianek.

Hogwarts Legacy wciąż sprzedaje się świetnie

Zwiastun Hogwarts Legacy

SteamDB ponownie opublikował listę najlepiej sprzedających się produkcji na Steamie. W trzecim tygodniu 2023 roku prezentuje się ona następująco:

  1. Steam Deck (hardware)
  2. Hogwarts Legacy
  3. Cyberpunk 2077
  4. Red Dead Redemption 2 (wersja standardowa)
  5. Call of Duty: Modern Warfare 2
  6. Elden Ring
  7. GTA V
  8. GTA: The Trilogy- The Definitive Edition
  9. Persona 3 Portable
  10. Red Dead Redemption 2 (wersja Deluxe)

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Hogwarts Legacy cały czas znajduje się wyłącznie pod Steam Deckiem, ale gracze ewidentnie korzystają również z promocji na platformie Valve. Dzięki trwającej wciąż przecenie Cyberpunk 2077 wskoczył na trzecią pozycję, a zaraz za nim znalazło się Red Dead Redemption 2, które można kupić aktualnie na Steamie za 82 zł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!