Do Hogwarts Legacy zawitał… Robert Makłowicz. Znany polski krytyk kulinarny trafił do gry dzięki modowi

Hogwarts Legacy, Makłowicz w Hogwarcie

Jak niemal każda gra, która staje się popularna, doczekuje modów, tak nie mogło to ominąć wydanego niedawno Hogwarts Legacy. W ostatnim czasie dużo szumu zrobiło się wokół modyfikacji wprowadzającej tryb multiplayer, czy projektu mającego wykorzystać gogle VR, aby mieć zyskać jeszcze lepsze doświadczenia płynące z zabawy.

REKLAMA

Okazuje się jednak, że poza tym znalazło się miejsce na jeszcze jedną modyfikację; całkiem osobliwą, ale twórcom z całą pewnością nie można odmówić poczucia humoru.

Modyfikacja do Hogwarts Legacy podmienia obrazy znajdujące się w Hogwarcie na podobizny Roberta Makłowicza

Hogwarts Legacy, Makłowicz w Hogwarcie

Na stronie NexusMods można trafić na bardzo ciekawą modyfikację autorstwa niejakiego Kubeusza zatytułowaną „Makłowicz w Hogwarcie”. Jak wskazuje jej opis, podmienia ona większość obrazów znajdujących się w muzycznym korytarzu na zdjęcia oraz gify z podobiznami znanego krakowskiego smakosza i krytyka kulinarnego — Roberta Makłowicza.

Uroku temu modowi dodaje fakt, iż większość z tych grafik to urywki popularnych materiałów z udziałem Roberta Makłowicza jak chociażby ten z psem jedzącym koperek.

Przeczytaj też: Gry ekonomiczne

Sama modyfikacja jest bardzo lekka (waży zaledwie 3,4 MB) i prosta do zainstalowania, bo wymaga jedynie wrzucenia pobranych plików do jednego z folderów gry. Oczywistym mankamentem jest jednak to, iż mod dostępny jest jedynie dla wersji PC, konsolowi gracze chcący upiększyć Hogwart podobiznami Roberta Makłowicza muszą niestety obejść się smakiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!