Mapa Hogwarts Legacy wyciekła do sieci. Dostępny w grze świat jest ogromny i pełen ciekawostek

Hogwarts Legacy

Do rozpoczęcia przygody w Hogwarts Legacy został równy tydzień, a dzisiaj dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat dokładnych godzin premiery poszczególnych wersji gry. Poza tym do sieci trafiła także całkowita mapa, która dostępna będzie w produkcji Avalanche Studios. Okazuje się, że jest ona naprawdę ogromna i wypełniona różnego rodzaju znajdźkami.

Mapa Hogwarts Legacy zapowiada ogromną produkcję, pełną ciekawych miejsc

Hogwarts Legacy Phineas Nigellus Black
Hogwarts Legacy, Phineas Nigellus Black

Według filmu opublikowanego w sieci świat dostępny do zwiedzania podczas przygody w Hogwarts Legacy będzie naprawdę sporych rozmiarów. Poza samym Hogwartem gracze będą mogli udać się do pobliskiej wioski Hogsmeade. Poza tymi miejscami będziemy mogli odwiedzić takie lokacje jak Ulica Pokątna czy Zakazany Las.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, to fakt, że Szkoła Magii i Czarodziejstwa podzielona została na sześć odrębnych skrzydeł, które w trakcie zabawy będzie można zwiedzać. Jako dodatek do eksploracji, w grze zawarto całą masę znajdziek, które rozsiane będą jednakowo po Hogwarcie oraz pobliskiej Hogsmeade.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł — jaką kupić?

Krótki materiał dostępny jest pod tym adresem, jednak przed wejściem zalecamy upewnić się, czy ta ciekawość warta jest poznania kilku potencjalnych spoilerów.

Na koniec jako przypomnienie zaznaczamy, że premiera Hogwarts Legacy będzie miała miejsce juz 10 lutego 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Posiadacze konsol PS4 i Xbox One muszą poczekać do 4 kwietnia, a osoby wolące odbyć tę przygodę na Nintendo Switch muszą uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość, bo na tę konsolę produkcja trafi dopiero 25 lipca 2023 roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.