Hogwarts Legacy na nowym zwiastunie. Gra sprawia wrażenie niezwykle rozbudowanej

Hogwarts Legacy

Dziś twórcy Hogwarts Legacy podzielili się z nami kolejnym zwiastunem gry. Możemy z niego wywnioskować, że najnowsza egranizacja uniwersum Harry’ego Pottera będzie bardzo rozbudowana. Materiał pozwala nam się bliżej przyjrzeć m.in. tytułowej szkole magii oraz rzucanym zaklęciom.

Nowy trailer Hogwarts Legacy

Zwiastun Hogwarts Legacy

Najnowszy zwiastun Hogwarts Legacy wykorzystuje motyw sowy, która zgodnie z kanonem Harry’ego Pottera ma za zadanie dostarczyć kolejną wiadomość. Sympatyczny zwierzak przeprowadza nas w materiale po kolejnych etapach gry, ukazując między innymi tytułową szkołę magii.

Opublikowany dziś trailer wydaje się zapowiadać niezwykle rozbudowaną produkcję, co pasowałoby do ostatnich przecieków dotyczących gry. Według nich ukończenie tytułu przygotowanego dla nas przez studio WB Games zajmie nam około 35 godzin. Przejście go od deski do deski wydłuży ten czas dwukrotnie do aż 70 godzin.

Zobacz też: Jaki VPN wybrać?

Hogwarts Legacy zadebiutuje już niebawem. Premiera gry na PC, Xboxy Series X|S i PS5 została bowiem ustanowiona na 10 lutego. Posiadacze PS4 i Xboxa One zagrają w tę produkcję nieco później, bo odpowiednio 4 kwietnia. Użytkownicy Nintendo Switch będą musieli za to zaczekać aż do 25 lipca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z