Hogwarts Legacy na nowym zwiastunie. Gra sprawia wrażenie niezwykle rozbudowanej

Hogwarts Legacy

Dziś twórcy Hogwarts Legacy podzielili się z nami kolejnym zwiastunem gry. Możemy z niego wywnioskować, że najnowsza egranizacja uniwersum Harry’ego Pottera będzie bardzo rozbudowana. Materiał pozwala nam się bliżej przyjrzeć m.in. tytułowej szkole magii oraz rzucanym zaklęciom.

Nowy trailer Hogwarts Legacy

Zwiastun Hogwarts Legacy

Najnowszy zwiastun Hogwarts Legacy wykorzystuje motyw sowy, która zgodnie z kanonem Harry’ego Pottera ma za zadanie dostarczyć kolejną wiadomość. Sympatyczny zwierzak przeprowadza nas w materiale po kolejnych etapach gry, ukazując między innymi tytułową szkołę magii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Opublikowany dziś trailer wydaje się zapowiadać niezwykle rozbudowaną produkcję, co pasowałoby do ostatnich przecieków dotyczących gry. Według nich ukończenie tytułu przygotowanego dla nas przez studio WB Games zajmie nam około 35 godzin. Przejście go od deski do deski wydłuży ten czas dwukrotnie do aż 70 godzin.

Zobacz też: Jaki VPN wybrać?

Hogwarts Legacy zadebiutuje już niebawem. Premiera gry na PC, Xboxy Series X|S i PS5 została bowiem ustanowiona na 10 lutego. Posiadacze PS4 i Xboxa One zagrają w tę produkcję nieco później, bo odpowiednio 4 kwietnia. Użytkownicy Nintendo Switch będą musieli za to zaczekać aż do 25 lipca.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.