Ujawniono pełną listę osiągnięć Hogwarts Legacy. Wymaksowanie gry będzie wymagać dużo eksploracji

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy zapowiada się na jedną z największych premiery 2023 roku. W ostatnich miesiącach i tygodniach Avalanche dzieli się z fanami Harry’ego Pottera bardzo wieloma szczegółami na temat swojej gry. W ramach dalszego budowania ekscytacji zbliżającą się premierą ujawniono pełną listę osiągnięć Hogwarts Legacy.

Osiągnięcia w Hogwarts Legacy zachęcą do zwiedzenia całej szkoły

Obszerny fragment rozgrywki z Hogwarts Legacy

Osiągnięcia to nieodłączna część każdej współczesnej gry. Jedni całkowicie je ignorują, inni wykonują niektóre z nich przy okazji, a jeszcze kolejni nie mogą powstrzymać się przed zdobyciem wszystkich achievementów. Fani tego ostatniego podejścia będą mieli ręce pełne roboty w Hogwarts Legacy.

Na stronie Powerpyx znajduje się pełna lista osiągnięć nowej produkcji Avalanche. Graczy uczulonych na spoilery ostrzegamy przed zapoznawaniem się z treścią trofeów. Część z nich zdradza różne lokacje, postaci albo przebieg wykonywanych w szkole zadań.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Łowcy trofeów powinni wiedzieć przede wszystkim, że najtrudniejsze zadania wymagają ukończenia misji pobocznych oraz zebrania poukrywanych po mapie znajdziek. Zajmie to prawdopodobnie sporo czasu, ale pozwoli też dogłębnie zapoznać się ze stworzonym przez Avalanche światem.

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego na PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z