Hogwarts Legacy na zwiastunie prezentującym ekskluzywną misję dla posiadaczy PS4 i PS5

Hogwarts Legacy

W trakcie ostatniego State of Play zaprezentowano m.in. fabularny zwiastun God of War: Ragnarok. Na wydarzeniu Sony nie zabrakło jednak miejsca dla jeszcze jednej wyczekiwanej produkcji. Mowa tutaj oczywiście o Hogwarts Legacy, które – podobnie jak nadchodząca odsłona przygód Kratosa i Atreusa – także doczekało się nowego zwiastuna z fragmentami rozgrywki.

REKLAMA

Hogwarts Legacy z prezentacją dodatkowej zawartości fabularnej dla graczy PS4 i PS5

Hogwarts Legacy – zwiastun z pokazu State of Play

Już jakiś czas temu deweloperzy poinformowali, że Hogwarts Legacy w wersji na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 otrzyma „ekskluzywną misję”. Najnowszy zwiastun gry skupia się właśnie na prezentacji wspomnianego zadania, które nosi nazwę „Nawiedzony sklep w Hogsmeade”. Całość utrzymana jest w konwencji horroru i trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem interesująco.

Pani Mason chce sprzedać sklep w Hogsmeade, ale jest pewien haczyk. Odkryj, co znajduje się pod nawiedzonym sklepem podczas misji dostępnej wyłącznie na PlayStation. Patrz pod nogi – nie wszyscy potrafią uciec z ciemności.

głosi opis znajdującego się powyżej zwiastuna.

Zobacz też: Jaki zasilacz do komputera kupić

Hogwarts Legacy ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 10 lutego 2023 roku. Niestety jakiś czas temu potwierdzono, że w trakcie rozgrywki gracze nie będą mogli wziąć udziału w meczach Quidditcha.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!