Hogwarts Legacy doczekało się pierwszej aktualizacji. Avalanche Software nie przestaje wspierać swojego dzieła

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy jeszcze przed premierą było jedną z najpopularniejszych gier, których premiera planowana jest na 2023 roku. Po debiucie produkcja ta szturmem zdobywała coraz większą popularność i nie przeszkodziły jej nawet kontrowersje, które wokół niej powstały. Mimo że gra wolna jest od większych problemów, które psułyby radość z rozgrywki, tak deweloperzy z Avalanche Sofrware nadal starają się dopracowywać swoje dzieło w najdrobniejszych szczegółach. Dowodem tego jest najnowsza aktualizacja, która trafiła na serwery.

Najnowsza aktualizacja do Hogwarts Legacy poprawia problemy związane z wydajnością i stabilnością

Na oficjalnym Twitterze studia pojawił się komunikat, że od wczoraj posiadacze Hogwarts Legacy w wersjach na PC i Xbox Series X|S mogą pobierać pierwszą oficjalną aktualizację do gry. Użytkownicy konsol PlayStation 5 muszą za to poczekać na swoją wersję łatki, bo jak wskazują twórcy, napotkali oni „pewne nieprzewidziane problemy”, jednak do końca tygodnia patch powinien być dostępny również dla tej wersji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja wprowadza szereg poprawek w kwestiach wydajności oraz stabilności całej produkcji. Naturalnie eliminuje ona także szereg błędów, zwłaszcza tych pojawiających się podczas przerywników filmowych czy w przypadku zapisu stanu gry. Ma ona także naprawić problemy związane z implementacją w grze Ray Tracingu.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Na Steamie patch waży niespełna 350 MB, a więc niezbyt dużo, jednak faktycznie może pozytywnie wpłynąć na działanie całej gry. Pozostaje mieć nadzieję, że niebawem doczekamy się kolejnej łatki, aby doświadczenia z płynące z przygody w Hogwart Legacy były jeszcze lepsze.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.