Porównanie Hogwarts Legacy na Nintendo Switch i PS5. Różnice w wersjach widoczne gołym okiem

hogwarts legacy porównanie switch ps5

Już niebawem na Nintendo Switch zadebiutuje Hogwarts Legacy. Zainteresowani tą premierą mogą natomiast zastanawiać się, jak produkcja prezentuje się na porównaniu z innymi platformami. W sieci odnajdziemy już materiały zestawiające ze sobą wersje na Switcha oraz PS5.

Hogwarts Legacy – porównanie Switch vs PS5

Hogwarts Legacy – porównanie wersji na Nintendo Switch i PS5

Wczoraj Nintendo zaprezentowało pierwszy trailer Hogwarts Legacy, który pozwala rzucić okiem na to, czego możemy spodziewać się po wersji na Switcha. W sieci możemy znaleźć już materiały, które zestawiają grę w wersji na tę przenośną konsolę i PS5. Nie powinien szczególnie zaskakiwać fakt, że w porównaniu z innymi platformami produkcja prezentuje się na handheldzie mniej korzystnie.

Oczywiście posiadacze konsol Sony najnowszej generacji mogą liczyć na lepsze doświadczenia wizualne, jednak co istotne, Hogwarts Legacy na przenośnym urządzeniu od Nintendo działa zaskakująco płynnie. Jakość tekstur, modeli postaci czy elementów otoczenia została obniżona, ale jak informowaliśmy wczoraj, trudno doszukać się wyraźnych spadków liczby klatek na sekundę.

Zobacz też: Gry na PS Vita

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Hogwarts Legacy zadebiutuje na Nintendo Switch już 14 listopada 2023 roku. Warto również dodać, że według doniesień, w fazie produkcji ma znajdować się już druga odsłona gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.