Hogwarts Legacy wreszcie debiutuje na Nintendo Switch! Zwiastun premierowy zachęca do magicznej przygody

Hogwarts Legacy Nintendo Switch

Na ten dzień czekało wielu graczy, którzy na co dzień preferują rozgrywkę na najnowszej konsoli Nintendo. Po wielu opóźnieniach, przeszkodach i tytanicznej pracy deweloperzy z Avalanche Software wreszcie wypuścili na rynek Hogwarts Legacy na Switcha. Gra debiutuje właśnie dziś i wszyscy fani „przenośnej magii” mogą wreszcie zanurzyć się w tę przygodę.

Hogwarts Legacy z premierą na Nintendo Switch

Hogwarts Legacy — zwiastun premierowy w wersji na Nintendo Switch

Hogwarts Legacy w wersji na Nintendo Switch wyceniane jest w polskich sklepach na kwotę 249 zł za wydanie standardowe i 299 zł za edycję deluxe. Ta druga opcja oferuje graczom dodatkowe atrakcje, takie jak wierzchowiec czy zestaw przedmiotów kosmetycznych.

Kup Hogwarts Legacy na Nintendo Switch

Mimo że na moment pisania tego newsa ciężko znaleźć pełne recenzje Hogwarts Legacy w wersji na Nintendo Switch, tak stosunkowo łatwo trafić na sporo pozytywnych komentarzy ze strony graczy. Doceniają oni przede wszystkim fakt przeniesienia tak zaawansowanej produkcji na dość leciwy i słaby sprzęt.

Dla niektórych jest to najlepszy pokaz kunsztu ze strony deweloperów, którym leżało na sercu dobro posiadaczy konsol Nintendo Switch.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 75 cali

Przyglądając się bliżej materiałom, które jeszcze przed premierą gry trafiły do sieci, tak widać, że deweloperzy wycisnęli z optymalizacji ostatnie soki. Oczywiście gra nie powala oprawą wizualną, ale jak na standardy Nintendo Switch mowa tutaj o genialnej pracy. W dobie licznych problemów technicznych nowych gier Avalanche Studios zasługuje na ogromny szacunek!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.