Hogwarts Legacy z nieoficjalną datą premiery. Gra ma zadebiutować zgodnie z planem

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy to tak naprawdę ostatnia większa gra, która ma zadebiutować w 2022 roku, ale wciąż nie posiada dokładnej daty premiery. Możliwe, że niebawem się to zmieni, ponieważ w sklepie Amazona pojawił się artbook z gry.

Premiera Hogwarts Legacy w grudniu 2022 roku?

Hogwarts Legacy Artbook Amazon
Artbook Hogwarts Legacy w sklepie Amazon

Jako pierwsi rzeczony gadżet zauważyli użytkownicy Reddita (dzięki, VGC). Nie byłoby w tym nic szczególnego, wszak większość większych produkcji otrzymuje książki z grafikami koncepcyjnymi, gdyby nie fakt, że widnieje przy nim data premiery wskazująca na to, że przedmiot powinien trafić w ręce odbiorców 6 grudnia (teraz data została zmieniona na 8 grudnia, co może mieć związek z różnymi edycjami gry).

Taki obrót spraw może sugerować, że Hogwarts Legacy zadebiutuje 6 lub 8 grudnia 2022 roku. Wracając do przeszłości, możemy przypomnieć sobie, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Gotham Knights – innego tytułu Warner Bros. Games. W przypadku tej pozycji również zbyt wcześnie opublikowano datę premiery (25 października) przy gadżecie związanym z grą, która potem okazała się trafna, bo Rycerze Gotham rzeczywiście trafią na rynek w tym dniu.

Sprawdź także: PS Plus Essential na sierpień 2022

Jeśli powyższe domysły będą prawdziwe, to pewne jest, że w nadchodzących tygodniach rozpocznie się wielka kampania promująca Dziedzictwo Hogwartu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z