PS Plus na sierpień 2022 wyciekło! Sony zaoferuje 3 hity

Yakuza Like a Dragon

Od kilku dni możemy korzystać z lipcowej oferty PS Plus Extra. Osoby nieopłacające odświeżonego abonamentu Sony mogą skorzystać nawet z darmowego okresu próbnego trwającego siedem dni. Będzie warto go wypróbować w niedalekiej przyszłości, bo właśnie poznaliśmy nieoficjalną ofertę PS Plus Essential na sierpień 2022 roku.

Yakuza, Tony Hawk i Little Nightmares w PS Plus Essential na sierpień 2022?

Yakuza: Like a Dragon – trailer

Wyciek pochodzi ze strony dealabs od niezawodnego użytkownika billbil-kun. Leaker ma wiele dojść, co niejednokrotnie potwierdzał, więc można śmiało założyć, że jest to oferta, która zostanie oficjalnie opublikowana przez Sony dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Zgodnie z informacjami z witryny dealabs, opłacający PS Plus Essential lub wyższy plan w sierpniu przypiszą do swojego konta:

  1. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (wersja PS5 i PS4)
  2. Yakuza: Like a Dragon (wersja PS5 i PS4)
  3. Little Nightmares (wersja PS4)

Sprawdź także: Kierownica do PS5

Trzeba przyznać, że japońska korporacja po raz kolejny (w lipcu też otrzymaliśmy ciekawy zestaw) rozpieszcza graczy. Skaterskie Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 oraz RPG-owe Yakuza: Like a Dragon to wielkie hity ostatnich lat, a Little Nightmares jest ciekawą przystawką przepełnioną zagadkami logicznymi.

Aktualizacja – 27.07.2022, 18:20

Przeciek się potwierdził. PS Plus na sierpień 2022 rzeczywiście zaoferuje wymienione wyżej gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z