Hogwarts Legacy nie pozwoli zagrać w Quidditcha. Twórcy potwierdzają przykrą wiadomość

Hogwarts Legacy Quidditch

Wczoraj Hogwarts Legacy doczekało się nowych materiałów wideo, w których zaprezentowano siedziby czterech domów w tytułowej Szkole Magii i Czarodziejstwa. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Deweloperzy ze studia Avalanche Software potwierdzili bowiem wiadomość, która z pewnością zasmuci wszystkich miłośników Quidditcha.

REKLAMA

Quidditch nie będzie jedną z aktywności pobocznych w Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy gameplay

Na marcowym pokazie State of Play poświęconym Hogwarts Legacy zaprezentowano fragment, który sugerował, że w grze nie zabraknie popularnego sportu czarodziejów. Niestety okazuje się, że nadchodząca produkcja studia Avalanche Software nie pozwoli użytkownikom na czynne wzięcie udziału w meczu Quidditcha, o czym poinformowano w zaktualizowanej sekcji FAQ na oficjalnej stronie gry.

W Dziedzictwie Hogwartu nie ma możliwości gry w Quidditcha. Jednakże w rozgrywce znajdziemy możliwość lotu na miotle, w ramach wyzwań wyścigowych na miotłach czy podróży. Gracze mogą również latać na miotle, by odkrywać nowe i znane miejsca w okolicach zamku Hogwart.

– informują twórcy.

Zobacz też: Kody do GTA 5

Hogwarts Legacy zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 10 lutego 2023 roku Zamierzacie zapoznać się z nową produkcją osadzoną w uniwersum Harry’ego Pottera? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!