Hogwarts Legacy z recenzjami jeszcze przed premierą. Znamy datę zniesienia embargo

Hogwarts Legacy

Ostatnio dla czekających na recenzje przed zakupem premierowych gier pojawiła się jedna dobra wiadomość. Okazuje się bowiem, że według zaufanych źródeł embargo na oceny dotyczące Hogwarts Legacy zostanie zniesione jeszcze przed premierą produkcji. Gracze będą mieć kilka więc dni, aby się z nimi dobrze zapoznać.

Embargo na recenzje Hogwarts Legacy zostanie zniesione na kilka dni przed premierą gry

Standardowo wydawcy gier rozsyłają kopie swoich produktów do wybranych redakcji jeszcze przed ich faktycznymi premierami. Ma to na celu pozwolić recenzentom zapoznać się na spokojnie z ocenianym przez nich tytułem. Oczywiście takie umowy mają pewne zabezpieczenia. Jednym z nich jest embargo, które nie zezwala na publikacje ocen przed konkretną datą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Często takie restrykcje są dosyć ścisłe, ale najprawdopodobniej tak nie będzie w przypadku Hogwarts Legacy. Jak donosi bowiem profil PlayStation Game Size na Twitterze pierwsze recenzje gry będą mogły pojawić się już 6 lutego, czyli na 4 dni przed premierą tytułu. Bez wątpienia jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy wolą zapoznać się z ocenami premierowych produkcji przed ich zakupem.

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy pojawi się już 10 lutego 2023 roku na platformach PC, PS5 i Xbox Series X|S. W kwietniu czeka nas za to premiera gry na PS4 i Xboxa One, a użytkownicy Switcha dostaną natomiast tę produkcję w swoje ręce dopiero w lipcu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.