Gracze Hogwarts Legacy mają spore oczekiwania względem sequelu. Chcą, by był… „nudniejszy”

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy 2 prawdopodobnie jest już w fazie produkcji, dlatego też sporo graczy wymienia się oczekiwaniami dotyczącymi kolejnej części przygód w magicznym uniwersum. Niektórzy z nich zauważają, że w grze brakowało pewnych elementów z życia każdego ucznia Hogwartu i liczą na to, że deweloperzy dodadzą je w sequelu. Chodzi między innymi o… uczestnictwo w zajęciach czy odrabianie prac domowych.

Graczom Hogwarts Legacy brakowało szkolnych zajęć. Chcą, by pojawiły się w Hogwarts Legacy 2

Użytkownik Tarp96 kilka dni temu rozpoczął na Reddicie dyskusję dotyczącą sequelu Hogwarts Legacy. Stwierdził, że jednymi z najlepszych zadań w grze były te z profesorem Binnsem. Choć pozornie nudne, przyziemne i proste, to według niego były bardzo istotne, bo dzięki temu mógł dowiedzieć się więcej o nauczanym przedmiocie, a do tego spędzić czas z kolegami z klasy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Lekcja profesora Binsa była jednym z najlepszych zadań w grze. Zadania uczyły nas o przedmiocie, a spędzanie czasu z kolegami z klasy podczas lekcji było świetną zabawą. Jeśli gra doczeka się sequela, powinno być w nim znacznie więcej tego typu misji.

Tarp96

Wielu użytkowników go w tym poparło, mając nadzieję, że deweloperzy dodadzą do kolejnej części Hogwarts Legacy więcej zajęć akademickich, zamiast podstawowych przerywników filmowych. Dzięki temu będą mogli poczuć się faktycznie jak uczniowie Hogwartu. Jeden z graczy miał nawet konkretną propozycję, by np. chodząc na zajęcia, odblokowywać nowe umiejętności.

Comment
byu/Tarp96 from discussion
inHarryPotterGame

Zobacz także: Laptop gamingowy do 4500 zł

Na razie brak jeszcze oficjalnej informacji na temat Hogwarts Legacy 2. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni. W końcu tegoroczna premiera była naprawdę udana – bazując na danych z maja 2023, tytuł ten sprzedał się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie, więc z pewnością mnóstwo graczy z niecierpliwością oczekuje na zapowiedź kolejnej części.

O autorze
Patrycja Ulatowska
Autor

Fanka tytułów z rozbudowaną, wciągającą fabułą (Disco Elysium!), jednak nie pogardzi też dobrym hack'n'slashem, co-op'em i strategią. Przygodę z grami zaczynała od Pegasusa i PC, teraz czas spędza głównie przy PlayStation i Switchu. W wolnych chwilach lubi też jeździć na rowerze, malować i grać na kalimbie.

Liczba wpisów: 111 (w redakcji od 09.08.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.