Na Hogwarts Legacy czeka mnóstwo graczy. Preorder świetnie sprzedaje się na Steamie

Hogwarts Legacy

Fani uniwersum Harry’ego Pottera za kilka tygodni doczekają się bardzo ważnej produkcji. Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami i sądząc po popularności gry na samym Steamie, Avalanche Software może podbić swoim tytułem początek lutego.

Sprzedaż preordera Hogwarts Legacy na Steamie

Hogwarts Legacy ma za sobą ciężki proces produkcji. Gra miała oryginalnie zadebiutować w zeszłym roku, ale ostatecznie premierę przesunięto na 10 lutego 2023 roku. Gdyby tego było mało, pod koniec roku okazało się również, że w jeszcze odleglejszym terminie gra pojawi się na poprzedniej generacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Liczne opóźnienia i potencjalne problemy w produkcji ewidentnie nie zniechęciły jednak większości graczy. Hogwarts Legacy jest aktualnie najczęściej dodawaną na listę życzeń grą Steama. Preorder z kolei zajmuje piąte miejsce w rankingu najchętniej kupowanych produkcji.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Kilka osób na Twitterze wspominało, że sprzedaż na konsolach wygląda równie dobrze. Hogwarts Legacy czyni to bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów pierwszego kwartału, a na barkach Avalanche spoczywają coraz większe oczekiwania.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.