Hogwarts Legacy wyprzedza Steam Decka! Preordery wciąż sprzedają się znakomicie

Hogwarts Legacy

Z okazji zakończenia kolejnego tygodnia SteamDB opublikowało zestawienie najchętniej kupowanych ostatnio gier na Steamie. Czołówka rankingu nie uległa większym zmianom, ale drobne zmiany w kolejności utwierdzają w przekonaniu, że na Hogwarts Legacy czeka wielu graczy.

REKLAMA

Świetna sprzedaż Hogwarts Legacy

Zwiastun Hogwarts Legacy

Od premiery Hogwarts Legacy dzielą nas tylko dni. Posiadacze preordera, których jest najwyraźniej bardzo dużo, mogą rozpocząć swoją przygodę w Hogwarcie już jutro. Im bliżej debiutu, tym więcej graczy decyduje się na zakup nowej gry Avalanche. Ranking najchętniej kupowanych gier zeszłego tygodnia prezentuje się następująco:

  1. Hogwarts Legacy Deluxe
  2. Steam Deck
  3. Dead Space Remake
  4. Hogwarts Legacy
  5. Undisputed
  6. Hi-Fi Rush
  7. Project Zomboid
  8. Dead Space Remake Deluxe
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Call of Duty: Modern Warfare 2

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Hogwarts Legacy kontynuuje swoją dominację. Call of Duty ustąpiło miejsca kilku nowszym produkcjom, Dead Space cały czas przyciąga do siebie graczy, a solidną premierę zaliczyło Undisputed. Jeżeli recenzje Hogwarts Legacy będą przychylne, możemy spodziewać się, że gra prędko nie zniknie ze szczytu rankingów Steama.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!