Hogwarts Legacy nawet jeszcze nie wyszło, a już sprzedaje się kapitalnie! Gra dominuje na Steamie i Amazonie

Hogwarts Legacy

Tuż przed premierą Hogwarts Legacy osiąga zawrotne wyniki sprzedażowe. Widać to szczególnie na Steamie w wersji na PC i Amazonie w kwestii kopii na PS5 i Xboxa Series X. W obydwu tych przypadkach gra zajmuje pierwsze miejsce w rankingach dla płatnych produkcji w USA.

Hogwarts Legacy podbija rankingi sprzedażowe Steama i Amazona w USA

Zwiastun Hogwarts Legacy

Pomimo licznych kontrowersji, Hogwarts Legacy pozostaje jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2023 roku. Potwierdza to fakt, że tworzona przez studio WB Games gra jest obecnie najlepiej sprzedającą się płatną produkcją na Steamie i Amazonie w USA. Co więcej, według przewidywań analityków przy pozytywnych recenzjach tytuł przebije liczbę sześciu milionów sprzedanych kopii już w pierwszym tygodniu od wydania.

Na Steamie lepsze od Hogwarts Legacy wyniki sprzedażowe w USA mają tylko uznane produkcje free-to-play oraz konsola Steam Deck. W przypadku Amazona wersja Deluxe Edition produkcji zdominowała za Wielką Wodą ranking bestsellerów na PS5 i Xboxie Series X.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4

Oficjalnie Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego w wersji na PC i konsole najnowszej generacji. Za to już 4 kwietnia osadzony w uniwersum Harry’ego Pottera RPG akcji ukaże się na PS4 i Xboxie One. Użytkownicy Nintendo Switch dostaną tę produkcję w swoje ręce najpóźniej, bo dopiero 25 lipca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z