Kupiłeś Hogwarts Legacy na Xbox Series X|S? Możliwe, że dostaniesz od Microsoftu pierwszy film o Harrym Potterze

Hogwarts Legacy Xbox Series X S Harry Potter

Od premiery Hogwarts Legacy minęło już relatywnie sporo czasu i prawie każdy zainteresowany tym tytułem zdążył w jakimś stopniu zapoznać się z dziełem Avalanche Studios. Okazuje się jednak, że Microsoft przygotował dla niektórych osób, posiadających już swój egzemplarz gry bardzo ciekawą niespodziankę. Firma wysyła bowiem tym szczęśliwcom dostęp do filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Microsoft rozdaje za darmo dostęp do pierwszego filmu o Harrym Potterze niektórym posiadaczom Hogwarts Legacy na konsolach Xbox Series X|S

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w internecie, Microsoft rozpoczął akcję rozsyłania kodów umożliwiających odebranie filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny niektórym graczom, którzy nabyli Hogwarts Legacy na konsolach Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tym przypadku nie dostrzeżono żadnej konkretnej reguły, bo bonus pojawia się zarówno w przypadku wydań premierowych gry, jak i tych egzemplarzy, które zostały zakupione w ostatnim czasie. Warto też uwzględnić, że na chwilę obecną zdecydowana większość doniesień tego dotyczących pochodzi z USA oraz Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj też: Monitor do 1000 zł — najlepsze modele

Niestety, nie jest jasne, czy opisana akcja aktywna jest również na terenie Polski, a Microsoft nie wydał w tej sprawie żadnego oświadczenia. Jeśli jednak otrzymaliście kody uprawiające Was do odebrania za darmo filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, to dajcie znać w komentarzach poniżej!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.