Hollow Knight Silksong niczym Bloodborne na PC. Kolejny pokaz bez zapowiedzi gry od Team Cherry

Hollow Knight Silksong Copium

Nie łatwo jest być fanem marki Hollow Knight i tym bardziej nie łatwo jest w ostatnim czasie czekać na najnowszą odsłonę o podtytule Silksong. Entuzjaści twórczości od Team Cherry liczyli, że przełom nastąpi podczas wydarzenia Nintendo Indie World Showcase, które jawiło się jako idealne miejsce na zapowiedź wyczekiwanej gry. Niestety, ale tym razem kolejny raz, zamiast ekscytacji, musieli czuć gorzki smak rozczarowania…

Fani rozczarowani brakiem zapowiedzi Hollow Knight Silksong

Wczorajsze wydarzenie Nintendo Indie World Showcase obfitowało w zapowiedzi kilku naprawdę ciekawych gier, które powinny trafić do sporego grona odbiorców, którzy preferują akurat takie pozycje. Niestety, ale osoby, które oglądały ten pokaz, licząc tylko na zapowiedź Hollow Knight Silksong, mogą mieć poczucie zmarnowanego czasu, bo wyczekiwana pozycja od Team Cherry się tam nie pojawiła.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na Twitterze nie brakuje wpisów od osób, które nie mogą uwierzyć, że kolejny raz dali się „nabrać” własnym oczekiwaniom, licząc na jakąkolwiek konkretną zapowiedź. Niektórzy przyrównują oczekiwania fanów marki Hollow Knight do tych osób, które od kilku lat czekają na remake Bloodborne oraz port tej gry na PC.

W subreddicie poświęconym właśnie temu tytułowi pojawiło się całkiem sporo wpisów rozgoryczonych fanów, którzy absolutnie nie tego się spodziewali. Z jednej strony nie ma co się im dziwić, bo dość długo przychodzi im czekać na jakiekolwiek nowe wieści; patrząc na to inaczej, tak deweloperzy niczego im nie obiecali, a ewentualne nadzieje, to tylko i wyłącznie ich własny wytwór.

Sytuacji nie poprawił w ostatnim czasie także Xbox, który dokładnie 2 kwietnia dodał kartę Hollow Knight Silksong do Xbox Store. To rozbudziło kolejny raz nadzieje (i ogrom spekulacji) związanych z rychłą premierą gry od Team Cherry. Na razie jednak fani tego IP muszą uzbroić się w cierpliwość, o ile jeszcze jakakolwiek im pozostała.

Źródło: Reddit/ Twitter

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.