Premiera Hollow Knight Silksong coraz bliżej! Gracze zacierają ręce, a Microsoft znowu się drażni

Hollow Knight Silksong

Fani metroidvani od kilku ładnych lat muszą czekać na Hollow Knight Silksong, które niby majaczy gdzieś na horyzoncie, a jednak nadal termin jego premiery pozostaje jedną wielką tajemnicą. Ostatnio w kwestii tej nastąpił spory przełom, bo gra doczekała się swojej karty produktu w Xbox Store, co zaskoczyło wielu graczy, dając nadzieję na dodatkowe wieści. W poszukiwaniu dodatkowych wieści gracze trafili na bardzo ciekawe poszlaki, które dają nadzieję na to, że od premiery tej produkcji dzieli nas już tylko moment.

Hollow Knight Silksong doczekał się ratingu w Korei Południowej

Hollow Knight Silksong
Hollow Knight Silksong

Fani oczekujący na Hollow Knight Silksong od dłuższego czasu przeczesują internet w poszukiwaniu jakichkolwiek poszlak, które mogłyby wskazywać nawet przybliżony termin premiery tej produkcji. W ostatnim czasie mowa o swego rodzaju przełomie, bo poza pojawieniem się stosownej kart produktu w Xbox Store w sieci znaleźć można szereg nowych detali.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Czymś takim na pewno jest kategoria wiekowa, która pojawiła się na stronie południowokoreańskiej agencji ratingowej. Według informacji tam zawartych druga część Hollow Knight przeznaczona jest dla graczy od 12 roku życia, co raczej wielkim zaskoczeniem być nie powinno.

Oliwy do ognia w całej tej sprawie dolewa też Microsoft, a dokładnie Sarah Bond. 2 kwietnia 2024 roku wrzuciła ona na Twittera posta właśnie z kartą produktu Hollow Knight Silksong, pytając przy tym, kto nie może się doczekać premiery i obecności gry w Xbox Game Pass. To jeszcze bardziej zaintrygowało tych, którzy nie mogą się doczekać.

Microsoft najwidoczniej zadaje się wiedzieć już coś, czego my, gracze jeszcze nie jesteśmy świadomi. Trzeba więc czekać i liczyć, że data premiery Hollow Knight Silksong zostanie nam ujawniona prędzej niż później. Na pewno nikt by się o to nie obraził, prawda?

Źródło: ResetEra, Twitter/X: BondSarah Bond

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.