Hollow Knight Silksong pojawi się na konsolach PS4 i PS5. Sony przekazało dobre wieści

Hollow Knight: Silksong

Pierwsza zapowiedź Hollow Knight Silksong miała miejsce jeszcze trzy lata temu, a potem nastała długa cisza, którą przerwał pokaz gry podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Okazało się wówczas, że produkcja żyje i ma się dobrze, a na premierę trafi ona do Xbox Game Pass. Wtedy też wiele wskazywało na to, że tytuł ominie konsole PlayStation, jednak Sony przekazało dziś dobre wieści.

REKLAMA

Hollow Knight Silksong trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5 jednak gra nadal nie ma daty premiery

Sharpen your needles – confirming Hollow Knight: Silksong is coming to PS5 and PS4 pic.twitter.com/poIclQDfvr

— PlayStation (@PlayStation) September 16, 2022

Sharpen your needles – confirming Hollow Knight: Silksong is coming to PS5 and PS4 pic.twitter.com/poIclQDfvr

— PlayStation (@PlayStation) September 16, 2022

Sony zakomunikowało dziś na swoim Twitterze, że Hollow Knight Silksong pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation. W nadchodzącej produkcji Team Cherry gracze wcielą się w postać księżniczki, która próbuje wydostać się z nieznanej krainy. Gra oferować ma system rozbudowany system craftingu, zręcznościową walkę oraz częściowo otwarty świat.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Niestety data premiery Hollow Knight Silksong nadal pozostaje nieznana. Na ten moment wiadomo jedynie, że gra pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch oraz, jak zostało wspomniane wyżej, od początku dostępna będzie w ramach Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!