Hollow Knight: Silksong żyje. Gra otrzymała nowy trailer i trafi do Xbox Game Pass

Hollow Knight Silksong

Ponad 3 lata temu został zapowiedziany Hollow Knight: Silksong – pełnoprawna kontynuacja platformówki 2D z 2017 roku, która podbiła serca wielu graczy. Team Cherry od dłuższego czasu zajmowało się dopracowywaniem produkcji i dopiero podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 przedstawiciele studia uznali, że są gotowi zdradzić coś więcej o grze.

Hollow Knight: Silksong pojawi się w Xbox Game Pass

Hollow Knight: Silksong trailer

W Hollow Knight: Silksong przejmiemy kontrolę nad Hornet, pojmaną księżniczką, która próbuje uciec z nieznanych ziem. Jak zostało to świetnie przedstawione na trailerze, zainteresowanym przyjdzie przejść przez wiele zróżnicowanych poziomów, stawiając czoła wrogom oraz wszelkiej maści zagadkom.

Przeczytaj też: Gameplay z A Plague Tale: Requiem

Data premiery Hollow Knight: Silksong nie jest znana. Wiadomo natomiast, że produkcja Team Cherry trafi w dniu premiery do abonamentu Xbox Game Pass, co oznacza, że osoby opłacające abonament Microsoftu zagrają w ową platformówkę bez dodatkowych kosztów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z