Holstin do wypróbowania za darmo! Polski horror psychologiczny zapowiada się bardzo obiecująco

Holstin logo

Polskie studio Sonka po raz pierwszy podzieliło się zwiastunem ze swojej produkcji pod koniec zeszłego roku. Gra miesza styl pixel-art z nowymi technologiami oświetlenia i pracy kamery, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle intrygująco. Teraz twórcy udostępnili kolejny trailer Holstin, psychologicznego horroru, który można także wypróbować za darmo.

Twórcy Holstin udostępnili wersję demo i nowy zwiastun gry

Zwiastun Holstin

W sieci pojawił się kolejny zwiastun polskiego horroru psychologicznego od studia Sonka. Akcja gry dzieje się w warmińskim miasteczku Jeziorne-Kolonia w latach 90. W miejscu, które zostało opanowane przez złowieszcze siły, gracz musi odnaleźć swojego przyjaciela i jak mówi opis gry na Steamie – „dotrzeć do prawdy”.

Ponadto zainteresowani mogą zgłosić chęć do wypróbowania za darmo wersji demonstracyjnej Holstin. Aby tego dokonać, należy udać się do karty gry na platformie Steam i poprosić o dostęp – najwyraźniej demo zostało wydane w formie testu. To bardzo dobra okazja, aby sprawdzić produkcję z historią inspirowaną takimi seriami jak Resident Evil i Silent Hill.

holstin
Holstin

Przy okazji warto wspomnieć o niespotykanym systemie walki, jaki czeka na graczy w tym tytule. Mówiąc precyzyjnie, chodzi o nietypową pracę kamery, która płynnie przełącza perspektywę między rzutem izometrycznym w trakcie eksploracji a widokiem znad ramienia postaci podczas starć z przeciwnikami. Na opublikowanym zwiastunie możemy zobaczyć próbkę tej mechaniki i trzeba przyznać, że wygląda interesująco.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Na ten moment nie podano niestety, kiedy dokładnie Holstin zadebiutuje na rynku. Wiemy natomiast, że produkcja ma pojawić się na konsolach PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.