Sony prezentuje premierowy zwiastun Horizon Call of the Mountain. Znajome twarze i mechaniczne bestie

Horizon Call of the Mountain

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Horizon Call of the Mountain. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra zadebiutuje na rynku za kilka dni. Nic więc dziwnego, że Sony postanowiło przypomnieć graczom o nowej produkcji osadzonej w uniwersum wykreowanym przez studio Guerrilla Games. Japońska firma opublikowała bowiem premierowy zwiastun wspomnianego tytułu.

REKLAMA

Nowy zwiastun Horizon Call of the Mountain przypomina o nadchodzącej premierze gry na PlayStation VR2

Horizon Call of the Mountain – zwiastun premierowy

Powyższy materiał wideo pozwala po raz kolejny sprawdzić, jak Horizon Call of the Mountain prezentuje się w akcji. W zwiastunie nie brakuje bowiem fragmentów rozgrywki prezentujących najważniejsze elementy produkcji. Trailer pokazuje więc m.in. wspinaczkę czy też wymagające starcia z mechanicznymi bestiami.

W premierowym zwiastunie Horizon Call of the Mountain przysłowiowe pięć minut ma również Aloy, czyli protagonistka Horizon Zero Dawn oraz Horizon Forbidden West. Guerrilla Games już jakiś czas temu zapowiadało bowiem, że w nadchodzącej produkcji stworzonej z myślą o PlayStation VR2 gracze będą mieli okazję spotkać dobrze znanych im bohaterów.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

Horizon Call of the Mountain zadebiutuje na rynku już 22 lutego. „Zupełnie nowa przygoda w świecie Horizon” będzie jednym z tytułów startowych dla PlayStation VR2. Zamierzacie sięgnąć po ten tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!