Horizon Forbidden West z nowym patchem. Wsparcie dla Burning Shores i kilka innych ważnych funkcji

Horizon Forbidden West Burning Shores

Najnowsza łatka do Horizon Forbidden West została oznaczona cyferkami 1.21 i jest już dostępna do pobrania. Aktualizacja wprowadza wsparcie dla debiutującego jutro dodatku Burning Shores oraz funkcje zwiększające dostępność. Pobiorą ją tylko posiadacze najnowszej konsoli Sony, czyli PS5.

Aktualizacja 1.21 do Horizon Forbidden West już dostępna do pobrania

Zwiastun premierowy Horizon Forbidden West: Burning Shores

Aktualizacja 1.21 wprowadzi do Horizon Forbidden West wsparcie dla pierwszego dodatku fabularnego Burning Shores oraz rozwiązań zwiększających dostępność dla osób z różnymi schorzeniami. Podobnie jak samo DLC, łatka jest dostępna tylko dla użytkowników PS5.

Wśród funkcji związanych z dostępnością wdrożono automatyczną kamerę i podnoszenie przedmiotów oraz specjalny tryb dla chorujących na talassofobię – zaburzenie nerwicowe polegające na odczuwaniu lęku przed morską głębią.

Zobacz też: Laptop do 6000 zł – najlepsze modele

Horizon Forbidden West: Burning Shores zadebiutuje na rynku już 19 kwietnia. Sądząc po jego rozmiarze, dodatek zapewni całkiem sporo godzin nowej zabawy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.